Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili našu spoločnosť V.P. RENT s.r.o., ktorá  vznikla v Bratislave – ekonomicky najsilnejšom regióne Slovenska. Od samotného vzniku bolo našim cieľom poskytovať profesionálne služby a poradenstvo, a to nielen vo vzťahu ku konečnému spotrebiteľovi, ale aj odbornej verejnosti. Dbáme o to, aby naše materiály boli dostupné širokej verejnosti, a to nielen z pohľadu ceny, ale aj z pohľadu vzdialenosti od svojich domovov.

Distribúciu materiálov konečnému spotrebiteľovi zabezpečujeme prostredníctvom veľkoobchodnej siete, ktorá sa za roky existencie vyprofilovala na sieť firiem, poskytujúcich tie najkvalitnejšie služby.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť svojim zákazníkom široké spektrum podláh a príslušenstva v najvyššej kvalite.

Našu širokú ponuku podlahových krytín dopĺňajú drevené veľkoplošné podlahy. Vinylové podlahy začínajú po rokoch opäť ožívať, avšak v úplne novom šate a s úplne novými technológiami. Vinylové podlahy sú špičkovým produktom, kde si prídu "na svoje" aj dizajnéri a architekti. Vďaka vysokej odolnosti vinylových podláh sú tieto materiály vhodne aj do priestorov s vysokým zaťažením.

      

Vo svojej produktovej škále myslíme aj na zákazníkov, ktorí radi investujú do atraktívnych drevených veľkoplošných podláh, ale pritom myslia aj na ďalšie dôležité súčasti bytového vybavenia, na ktoré potrebujú odložiť časť svojich finančných prostriedkov. Túto kategóriu podláh u nás zastávajú drevené parkety MOLAND.

V našej ponuke nechýbajú ani doplnky a príslušenstvo k podlahám v podobe obvodových a prechodových líšt zaujímavých profilov a dekorov, laky, oleje, lepidlá, nivelizačné stierky, prostriedky na starostlivosť a údržbu, podložky pod parkety a mnohé ďalšie.

V prípade, že Vás zaujal náš sortiment a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte a vstúpte na stránku našej spoločnosti, lebo vedzte, že to, čo hľadáte, je naozaj TU!

Tím

V.P. RENT, s.r.o.

Ak však uprednostňujete osobný kontakt, neváhajte a navštívte nás v našej novo zrekonštruovanej predajni na Kopčianskej 20/D v Bratislave.

Otváracie hodiny:

Po - Pi:  7.30 - 17.00

So -        Zatvorené

Ne -       Zatvorené